שאלון אִפיון לאתר שלכם

השלב הראשון בבניית אתר אינטרנט הוא אפיון האתר והיכולות שלו, לאחר שמבצעים אפיון מלא לאתר ניתן לצאת לדרך ולבנות אתר מנצח.
רק לחודש הקרוב, אנו מציעים אפיון אתר בשווי 500 ש"ח
בחינם!


לאחר מילוי הטופס אנו נשלח לכם מסמך אפיון מקיף לאתר האינטרנט שלכם, בהמשך נבצע מחקר שוק ודיוק קהלי היעד, פירוט העבודה הטכנית ופתרונות טכנולוגיים במידת הצורך, וכמובן הכי חשוב - איפיון עיצוב האתר.

שאלון מקדים בניית אתר

**100% סודיות מוחלטת, הפרטים שלך לא יגיעו לאף אחד

**לא לדאוג, אנחנו לא שולחים ספאם

הפרוייקטים שלנו

אנחנו מתחילים לעבוד!

ברגעים אלה צוות ניו מדיה עובד על אפיון האתר שלך.
בקרוב יישלח אליך אפיון אתר מקיף שמוכן לתחילת עבודה.

מה עוד אנחנו יודעים לעשות?

לוטן צוקר

מנהל מחלקת שיווק וקמפיינים

"זה תחום שצריך להגדיל בו ראש כל הזמן. להיות פתוחים לשינויים, ללמוד להתמודד עם זה ולהכיר שזה חלק ניכר מהתחום. תיהיו יצירתיים, חרוצים, פתוחים לשינויים והכי חשוב, אל תפסיקו ללמוד! תמיד אפשר להמשיך להשתפר.״

פז מוזס

מנהל סושיאל

"אל תפחדו לחלום ותמיד תשאפו להכיר, ללמוד ולטעום מכמה שיותר תחומים ונישות עד שתדעו במה הכי כדאי להתמקד. תזכרו שכל יום לומדים עוד, תמיד יש לאן להתקדם והכי טוב ללכת עם הלב ולתת לראש קצת להכווין".

יובל מרזן

מנהל מחלקת בניית אתרים ופיתוח

"הצעדים הראשונים הם הקשים ביותר – ולכן, חשובה ההתמדה. לעולם הזה יש כל כך הרבה נתיבים ודרכי פעולה שונות, תבחרו את האנשים הטובים שיקיפו אתכם כדי להשאר בדרך הנכונה."

אלמוג איבגי

מנהל הפקת תוכן

"אני ממליץ לגעת בכמה שיותר תחומים כדי להבין מהו העיסוק הספציפי שרוצים להתעסק בו, למצוא מקום טוב עם אנשים טובים מסביבכם, מבחינתי ניו מדיה היא כמו משפחה."

רותם שקרל

מנכ''ל ומייסד חברת ניו מדיה

״שיווק דיגיטלי הוא המקצוע המספק ביותר, יש לנו את הזכות לקחת חלק גדול בצמיחה וגדילה של חברות ואירגונים, להגדיל מחזורי מכירות ולהגשים את החלומות של הלקוחות שלנו. הלקוחות שלנו הם שותפים לדרך, ההצלחה שלהם היא ההצלחה שלנו.״