ניהול קמפיינים ברשתות לחברות ועסקים

מתמחים בפרסום ברשתות החברתיות

איך משיגים אותנו?

מה אנחנו עושים הכי טוב?

קידום אתרים אורגני

קידום אורגני מכוון לתוצאות החיפושים בגוגל שאינם מגיעים ממקור ממומן, זהו הקידום האיכותי ביותר, שניתן לייצר לאתר, קידום אורגני איכותי, יביא את האתר שלך לתוצאות הראשונות בגוגל. לשם כך אנחנו משפרים את דירוג האתר בגוגל ומגדילים את מספר הכניסות באתר. SEO הוא ערוץ שיווק משתלם במיוחד לטווח הארוך.

שיווק ממומן

עולם השיווק הממומן, מתייחס לתוצאות באופן מיידי והוא עובד על-פי מודל תשלם ותקבל, זוהי שיטת הפרסום הפופולארית ביותר כיום בעולם בכלל ובישראל בפרט.
שיווק ממומן עובד בהתאם לטרגוט קהלי יעד ברשתות חברתיות. מכרזים לעלות פר קליל בגוגל (PPC) ועוד.
חברתנו מתמחה בפרסום בפלטפורמות: פייסבוקאינסטגרםטיקטוק,
גוגל, יוטיוב, לינקדין וטאבולה אאוטבריין.

אסטרטגיה

אחד הפערים הגדולים ביותר בין משרדי הפרסום השונים, הוא היכולת לייצר מודל אסטרטגי חכםמדויק ואפקטיבי, שבסופו של דבר יביא לתוצאה הרצויה, בלי אסטרטגיה שיווקית נכונה, לא יהיו תוצאות! אנו מומחים באיפיון ומידול אסטרטגיות שיווקיות ללקוחות בכל הגדלים ובהתאם לכל התקציבים.

מעקב ושיפור יחס המרה

מרגע תחילת העבודה, הנושא החשוב מכל הוא לדעת לאמוד את התוצאות על בסיס קבוע ובהתאם לכך לשפר את יחסי ההמרה שלנו (עלות ממוצעת לרכישה, לליד וכו'), הודות לכלים טכנולוגיים הקיימים אצלנו, אנו יודעים לשפר באופן מתמיד את יחס ההמרה לתוצאה הרצויה ולמפות זאת באמצעות דו"חות מפורטים שאנו מכינים, עוברים ומנתחים יחד איתכם.

דפי נחיתה

ניהול אתרי אינטרנט, ביצוע שינויים, עדכון תוספים, התאמת תצוגת האתר לקראת מבצע מסוים ויצירת מעורבות באתר ושמירת הלקוח עד שלב הרכישה.

הכנה לקראת פרסום

לקוחות רבים נוטים לחשוב כי לקראת עליה לאוויר דרושים דברים מעטים ואילו המציאות שונה מכך, לפני עליה לאוויר עם פרסום, צריך להכין דברים רבים כגון: איפיון לקוחאסטרטגיה שיווקיתמיתוג עסקייצירת תכניםהקמת הפלטפורמות הרלוונטיות לשיווק, חיבור כל האוטומציות הרלוונטיות, ובניית דו"חות מתקדמים לניתוח עתידי לשיפור ואופטימיזציה של תוצאות. המומחיות שלנו בניו מדיה היא בדיוק זו, אנו לוקחים את כל הפרמטרים הדרושים כדי לייצר עבורך את התוצאה הרצויה!

אנחנו כאן בשבילכם

קבעו עכשיו שיחת איפיון ראשונית חינם וללא כל התחייבות

נכיר אתכם ואת העסק שלכם

נבין את המטרות הכלליות

נתכנן את המטרות השיווקיות

ניישם תוכנית כללית להצלחה

מלאו את הפרטים
לקביעת שיחת איפיון ראשונית חינם

מי סומך עלינו?

מה אומרים עלינו?

נקבעה לך פגישה איתנו ב:

נקבעה לך פגישה איתנו ב:

נקבעה לך פגישה איתנו ב:

לוטן צוקר

מנהל מחלקת שיווק וקמפיינים

"זה תחום שצריך להגדיל בו ראש כל הזמן. להיות פתוחים לשינויים, ללמוד להתמודד עם זה ולהכיר שזה חלק ניכר מהתחום. תיהיו יצירתיים, חרוצים, פתוחים לשינויים והכי חשוב, אל תפסיקו ללמוד! תמיד אפשר להמשיך להשתפר.״

ליאור נכט

מנהלת סושיאל

"תבינו מה האופציות בתחום ומה הדבר שאתם הכי אוהבים לעשות, כך גם תהנו מהדרך ותמיד תרצו ללמוד יותר ויותר. תקיפו את עצמכם באנשים טובים שאתם יכולים ללמוד מהם, ומשם השמיים הם הגבול.״.

יובל מרזן

מנהל מחלקת בניית אתרים ופיתוח

"הצעדים הראשונים הם הקשים ביותר – ולכן, חשובה ההתמדה. לעולם הזה יש כל כך הרבה נתיבים ודרכי פעולה שונות, תבחרו את האנשים הטובים שיקיפו אתכם כדי להשאר בדרך הנכונה."

אלמוג איבגי

מנהל הפקת תוכן

"אני ממליץ לגעת בכמה שיותר תחומים כדי להבין מהו העיסוק הספציפי שרוצים להתעסק בו, למצוא מקום טוב עם אנשים טובים מסביבכם, מבחינתי ניו מדיה היא כמו משפחה."

רותם שקרל

מנכ''ל ומייסד חברת ניו מדיה

״שיווק דיגיטלי הוא המקצוע המספק ביותר, יש לנו את הזכות לקחת חלק גדול בצמיחה וגדילה של חברות ואירגונים, להגדיל מחזורי מכירות ולהגשים את החלומות של הלקוחות שלנו. הלקוחות שלנו הם שותפים לדרך, ההצלחה שלהם היא ההצלחה שלנו.״