ניהול עמודים והפקת תוכן לחברות ועסקים

מתמחים בהפקת תוכן קראטיבי
וניהול עמודים ברשתות החברתיות

מבצע קיץ!

המבצע נגמר עוד

ימים
שעות
דקות
שניות

יום צילום להפקת תוכן לרשתות

ב30% הנחה!

מה אנחנו עושים הכי טוב?

הפקת סרטוני תדמית

תמונה אחת שווה אלף מילים, וסרטון אחד שווה אלף תמונות. אנו מתמחים בהפקת סרטוני תדמית לכל מטרה והעברת מסרים שיווקיים בעזרת וידאו. אנחנו דואגים לספק שירות מלא החל משלב גיבוש הקונספט, בחירת לוקיישן, ליהוק שחקנים ודוגמנים, כתיבת תסריטים, צילום בימוי ועריכה בשילוב יכולות אפטר אפקטס.

ניהול עמודי סושיאל

מחלקת הסושיאל שלנו מורכבת ממנהלות סושיאל עם ניסיון רב בניהול עמודים עיסקיים וידע נרחב בממשק האלגוריתם של הרשתות החברתיות.
אנו מספקים ניהול מלא של עמודי הסושיאל על פי האסטרטגיה השיווקית, העלאת תכנים, מתן שירות לקוחות מיידי וריכוז פניות, גיבוש שיתופי פעולה עם משפיענים, ניהול הגרלות ותחרותיות.
וכמובן, התאמת עמודים לפרסום ממומן למיקסום תוצאות הקמפיינים.

עיצוב גרפי

לכל מעצבת גרפית יש את המומחיות שלה.
אנחנו מתמחים בעיצוב שיווקי ומניע לפעולה. עיצוב לוגו ויצירת ספר מותג, עיצוב עמודי סושיאל, באנרים, רולאפים, שלטי חוצות, עיצוב קטלוג מוצרים, סטיקרים לוואטסאפ ועוד.

קריאייטיב וקופי רייטינג

אנחנו לא חושבים מחוץ לקופסא. אנחנו מעיפים את הקופסא באוויר ומשחקים איתה כדורעף. אנחנו מתמחים בגיבוש רעיונות קריאטיביים וחיבור עם עבודת הסושיאל, כתיבת תוכן ויראלי לרשתות החברתיות, ועבודת קופי למודעות פרסום בשילוב טכניקות פסיכולוגיות והנעה לפעולה.

הפקת תוכן לרשתות

וידאו הוא הכלי השיווקי החזק ביותר כשמדובר על רשתות חברתיות. אנו מתמחים בהפקה של ימי צילום ליצירת תכנים לרשתות החברתיות. טיקטוקים, רילסים, סטורים, פוסטים מנצחים ותמונות מוצרים.

קורסים דיגיטלים
וצילומי סטודיו

אחד השירותים שאנחנו הכי אוהבים לספק, זה הפקת קורסים דיגיטליים. החל משלב כתיבת תסריטים וסידור סילבוסצילום, בימוי ועריכה כמובן, העלאת הקורס לפלטפורמת קורסים
והכנה לקראת פרסום. 
חלק מהקורסים מצטלמים בסטודיו שלנו בתל אביב, שם אנחנו עושים גם צילומי סטילס ווידאו, צילום על מסך ירוק, צילום מוצרים צילומי עובדים ועוד.

מבצע קיץ 2022

יום צילום להפקת תכנים קריאטיביים לרשתות החברתיות

ב-20% הנחה

4 שעות של
צילומי סטילס
ווידאו

רילסים וטיקטוקים קריאטיביים לרשתות החברתיות

אפשרות לסטודיו/הגעה לבית העסק

מלאו עכשיו את הפרטים
לתיאום שיחה עם מנהלת הסושיאל שלנו

מתי נוח לך?

מי סומך עלינו?

>

הפרוייקטים שלנו

הפקת סרטוני תדמית/סרטונים ויראליים

תיאור

צילמנו וידאו, סטילס, מגנטים והעפנו רחפנים באויר. וזאת התוצאה! תודה רבה לאגודת הסטודנטים של אוניבסיטת רייכמן, תמיד כיף לעבוד עם אנשים איכותיים ומקצועיים. ונתראה במסיבה הבאה!

מלאו עכשיו את הפרטים
לתיאום שיחה עם מנהלת הסושיאל שלנו

מבצע קיץ!

המבצע נגמר עוד

ימים
שעות
דקות
שניות

יום צילום להפקת תוכן לרשתות

ב30% הנחה!

מלאו עכשיו את הפרטים
לתיאום שיחה עם מנהלת הסושיאל שלנו

מתי נוח לך?

נקבעה לך פגישה איתנו ב:

נקבעה לך פגישה איתנו ב: