רותם שקרל

מנכ''ל ומייסד חברת ניו מדיה

בצבא שירת כלוחם ביחידת דובדבן, ולימים מנהל שיווק והפקת התוכן בעמותת דובדבן – עמותה המלווה בוגרי יחידת דובדבן ומשפחות שכולות של בוגרי היחידה.
לאחר שירותו הצבאי ייסד את חברה ניו מדיה, ועד היום עומד בראשה בתפקיד המנכ"ל.
רותם גם מנחה הפודקאסט ״ניצחו את הרשת״ – תכנית בנושא רשתות חברתיות, פרסום והצלחה. בה הוא מארח אנשים שונים שהצליחו בחיים ואיתם מדבר על הקשר בין השימוש ברשתות החברתיות ככלי למינוף עצמי.
מפרוץ מלחמת חרבל ברזל, רותם מגיש את סדרת הרשת "החזית הנפשית" – פרויקט התנדבותי בנושא הפחתת לחצים, הורדת סטרס וטיפול בחרדות שנוצר במטרה להנגיש ידע וכלים טיפוליים לאנשים שנמצאים בבית ומתמודדים עם השפעות המלחמה.
רותם מרצה למשפיענים וכוכבי רשת בנושא שיווק ממוקד, מיתוג עצמי וגיבוש קהילה.
מרצה אורח באוניבריסטת רייכמן, בבית הספר למנהל עסקים, בקורס "קשיחות מנטלית" בנושא השפעות הרשתות החברתיות על מצבים מנטליים.
״שיווק דיגיטלי הוא המקצוע המספק ביותר, יש לנו את הזכות לקחת חלק גדול בצמיחה וגדילה של חברות ואירגונים, להגדיל מחזורי מכירות ולהגשים את החלומות של הלקוחות שלנו.
הלקוחות שלנו הם שותפים לדרך, ההצלחה שלהם היא ההצלחה שלנו.״
״שיווק דיגיטלי הוא המקצוע המספק ביותר, יש לנו את הזכות לקחת חלק גדול בצמיחה וגדילה של חברות ואירגונים,
להגדיל מחזורי מכירות ולהגשים את החלומות של הלקוחות שלנו.
הלקוחות שלנו הם שותפים לדרך, ההצלחה שלהם היא ההצלחה שלנו.״

רשימת השמעה

נגן וידאו
נגן וידאו

הרצאה באירוע
משפיענים

רותם מתארח
ברדיו

נגן וידאו

מאחורי הקלעים
קורס דיגיטלי

נגן וידאו

רותם מסביר על
מנגנון מנצח

נגן וידאו

איך משיגים אותנו?

לוטן צוקר

מנהל מחלקת שיווק וקמפיינים

"זה תחום שצריך להגדיל בו ראש כל הזמן. להיות פתוחים לשינויים, ללמוד להתמודד עם זה ולהכיר שזה חלק ניכר מהתחום. תיהיו יצירתיים, חרוצים, פתוחים לשינויים והכי חשוב, אל תפסיקו ללמוד! תמיד אפשר להמשיך להשתפר.״

פז מוזס

מנהל סושיאל

"אל תפחדו לחלום ותמיד תשאפו להכיר, ללמוד ולטעום מכמה שיותר תחומים ונישות עד שתדעו במה הכי כדאי להתמקד. תזכרו שכל יום לומדים עוד, תמיד יש לאן להתקדם והכי טוב ללכת עם הלב ולתת לראש קצת להכווין".

יובל מרזן

מנהל מחלקת בניית אתרים ופיתוח

"הצעדים הראשונים הם הקשים ביותר – ולכן, חשובה ההתמדה. לעולם הזה יש כל כך הרבה נתיבים ודרכי פעולה שונות, תבחרו את האנשים הטובים שיקיפו אתכם כדי להשאר בדרך הנכונה."

אלמוג איבגי

מנהל הפקת תוכן

"אני ממליץ לגעת בכמה שיותר תחומים כדי להבין מהו העיסוק הספציפי שרוצים להתעסק בו, למצוא מקום טוב עם אנשים טובים מסביבכם, מבחינתי ניו מדיה היא כמו משפחה."

רותם שקרל

מנכ''ל ומייסד חברת ניו מדיה

״שיווק דיגיטלי הוא המקצוע המספק ביותר, יש לנו את הזכות לקחת חלק גדול בצמיחה וגדילה של חברות ואירגונים, להגדיל מחזורי מכירות ולהגשים את החלומות של הלקוחות שלנו. הלקוחות שלנו הם שותפים לדרך, ההצלחה שלהם היא ההצלחה שלנו.״