בניית אתרים
לעסקים, חברות וארגונים

מתמחים בבניית אתרים מקצועיים, שיווק דיגיטלי ועיצוב

מה אנחנו עושים הכי טוב?

עיצוב אתרים

תהליך עיצוב האתר מתחיל מאִפיון ראשוני מול הלקוח, והתאמת העיצוב למטרות עמודי האתר השונים. מחלקת העיצוב שלנו מתמחה בעיצוב שיווקי, מניע לפעולה תוך שימוש בפונטים, גרפיקות, שיטות קומפוזיציה ובתורת פסיכולוגיית הצבעים.

קריאייטיב

בגלל שניו מדיה היא משרד פרסום, אנו מתמחים בגיבוש תכנים קריאטיביים לאתרי האינטרנט, כתיבת התוכן, עיצוב גרפי וחשיבה מחוץ לקופסא.

בניית אתרים ודפי נחיתה

בניית אתרי תדמית, חנויות וירטואליות, דפי נחיתה ואתרים מיוחדים רספונסיביים בWordPress, בהתאמה למכשירי מחשב ומובייל. מחלקת בניית האתרים שלנו מתמחה בפתרונות טכנולוגיים, בניית תשתיות אתר והתאמות תצוגה.

הטמעת מסרים שיווקיים

אחד היתרונות בעבודה עם אנשי שיווק דיגיטלי שמתמחים בבניית אתרים הוא החיבור לתכנית השיווקים של החברה, מטרות החברה, יעדי החברה ע"י הטמעת מסרים בשלבי כתיבת התוכן ועיצוב האתרים.

ניהול תמיכה ותחזוקה

ניהול אתרי אינטרנט, ביצוע שינויים, עדכון תוספים, התאמת תצוגת האתר לקראת מבצע מסוים ויצירת מעורבות באתר ושמירת הלקוח עד שלב הרכישה.

הכנה לקראת פרסום

אנו מתמחים בהתאמת אתרי אינטרנט למטרות קידום (SEO), הטמעת פיקסלים, יצירת קטלוג מוצרים, חיבורים לפלטפורמות הפרסום, ניהול עמודי פייסבוק, אינסטגרם וקידום בגוגל.

בחר את האתר שלך

אתרי תדמית

בניית אתר תדמית על בסיס תבנית

עיצוב אתר תדמית ע"י מעצב גרפי מקצועי

אתר דינאמי

הטמעת תוכן

טופס לידים

כפתור וואטסאפ

כפתור חיוג ישיר

אתר רספונסיבי לכל המכשירים

נגישות

קישורים למדיה חברתית

חנויות וירטואליות

תשתית האתר היא של חנות וירטואלית

חיבור לסליקה

בניית חנות וירטואלית על בסיס תבנית​

עיצוב חנות ע"י מעצב גרפי מקצועי​

אתר דינאמי​

הטמעת תוכן ​

כפתור וואטסאפ

כפתור חיוג ישיר

אתר רספונסיבי לכל המכשירים

נגישות

קישורים למדיה חברתית

אתרים מיוחדים

אתר הדורש פיתוח מיוחד לפיצ'רים מיוחדים

חנות וירטואלית או תדמית מכל הסוגים

אתר מעוצב על ע"י מעצב גרפי מקצועי

בניית אתר על בסיס תבנית

אתר דינאמי​

הטמעת תוכן ​

כפתור וואטסאפ

כפתור חיוג ישיר

אתר רספונסיבי לכל המכשירים

נגישות

קישורים למדיה חברתית

מלאו את הפרטים
לקביעת שיחה מקדימה לבניית האתר

מי סומך עלינו?

הפרוייקטים שלנו

לוטן צוקר

מנהל מחלקת שיווק וקמפיינים

"זה תחום שצריך להגדיל בו ראש כל הזמן. להיות פתוחים לשינויים, ללמוד להתמודד עם זה ולהכיר שזה חלק ניכר מהתחום. תיהיו יצירתיים, חרוצים, פתוחים לשינויים והכי חשוב, אל תפסיקו ללמוד! תמיד אפשר להמשיך להשתפר.״

ליאור נכט

מנהלת סושיאל

"תבינו מה האופציות בתחום ומה הדבר שאתם הכי אוהבים לעשות, כך גם תהנו מהדרך ותמיד תרצו ללמוד יותר ויותר. תקיפו את עצמכם באנשים טובים שאתם יכולים ללמוד מהם, ומשם השמיים הם הגבול.״.

יובל מרזן

מנהל מחלקת בניית אתרים ופיתוח

"הצעדים הראשונים הם הקשים ביותר – ולכן, חשובה ההתמדה. לעולם הזה יש כל כך הרבה נתיבים ודרכי פעולה שונות, תבחרו את האנשים הטובים שיקיפו אתכם כדי להשאר בדרך הנכונה."

אלמוג איבגי

מנהל הפקת תוכן

"אני ממליץ לגעת בכמה שיותר תחומים כדי להבין מהו העיסוק הספציפי שרוצים להתעסק בו, למצוא מקום טוב עם אנשים טובים מסביבכם, מבחינתי ניו מדיה היא כמו משפחה."

רותם שקרל

מנכ''ל ומייסד חברת ניו מדיה

״שיווק דיגיטלי הוא המקצוע המספק ביותר, יש לנו את הזכות לקחת חלק גדול בצמיחה וגדילה של חברות ואירגונים, להגדיל מחזורי מכירות ולהגשים את החלומות של הלקוחות שלנו. הלקוחות שלנו הם שותפים לדרך, ההצלחה שלהם היא ההצלחה שלנו.״